Bernardino Licinio
(c. 1485 - 1550 Venice) Sacra conversazione, Madonna con bambino e i Santi Pietro e Gerolamo, oil on panel, 60.5 x 82.5 cm, cornice intagliata, dorata/carved gilt tabernacle frame.
30.03.2000 - 01:00
- Dosažená cena: **
EUR 102.904,-
EUR 87.000,- do EUR 100.000,-
Bernardino Licinio
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Aukce: | Alte Meister |
Datum: | 30.03.2000 - 01:00 |
Prohlídka: | 23.02 - 30.03.2000 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)